4,8 (6)
Pobierz za darmo
Udostępniaj

Opis

Soccer Stars – gra w ostatniej minucie gry, przeciwnik ma piłkę… ale ty ją przechwytujesz!

Świetna szansa na zadecydowanie o wyniku meczu… celujesz… trafisz… GOAL! Soccer Stars oferuje prostą i przyjemną rozgrywkę oraz wspaniałą fizykę! Poczuj ducha wielkiego sportu, rzucaj wyzwanie rywalom z całego świata, organizując mecze piłki nożnej online!

Graj w różnych ligach z drużynami z różnych krajów! Weź udział w meczach online z graczami z całego świata lub ze znajomymi! Zaloguj się na swoje konto na Facebooku, rzuć wyzwanie znajomym, pokaż im, jaka jest prawdziwa legenda piłki nożnej i wygraj puchar! Nawiasem mówiąc, możesz grać z przyjacielem na tym samym urządzeniu w trybie offline!

Dodatkowo możesz dostosować Soccer Stars do swoich upodobań, zbierając różne drużyny! Pokaż swój prawdziwy styl i broń sportowego honoru swojego kraju! Na co czekasz? Wszyscy inni grają w Soccer Stars od dłuższego czasu! Nie przegap tej szansy na dobrą zabawę!

Soccer Stars jest oficjalnie podzielony na pięć trybów o różnym stopniu trudności, w których wynik meczów zależy od każdego osiągnięcia. Nawiasem mówiąc, programiści zdecydowanie zalecają rozpoczęcie kariery zawodowej jako profesjonalny strateg piłkarski i strzelec z „Praktyki” i „Szybkich meczów” z komputerowymi przeciwnikami.

A jeśli „wprowadzenie” przebiegnie sprawnie, nikt nie będzie zawracał sobie głowy organizacją 2-3 spotkań rankingowych w sieci, a następnie – zostanie uczestnikiem największego turnieju z imponującą pulą nagród. I choć oficjalnie dostępnych jest aż 5 trybów, w rzeczywistości rozgrywka jest skrzętnie powtarzana co 10 minut. Oto te same krótkie mecze do dwóch bramek, to samo niekończące się poszukiwanie nowych przeciwników, ta sama próba przewidzenia, jak postąpić i gdzie szukać pomocy, czy to z taktyki, czy z fortuny.