Deskripsi
MiniKiddo eğitici ve eğlenceli çocuk şarkılarını sizin için listeledi. MiniKiddo uygulamaları ile çocuklarınız istemediğiniz videolara tıklayamaz.

MiniKiddo TV klasik çocuk şarkıları ve yepyeni karakterleri içeren çizgi filmleriyle Youtube’da faaliyet gösteren çocuk kanalıdır. Kaliteyi ön planda tutmaya çalışarak çocuklarımızın her zaman mutlulukla hatırlamak isteyeceği çizgi filmler yaratmayı hedefliyoruz. Mutlu bir gelecek için mutlu çocuklar!

İletişim adresimiz: hello@minikiddo.tv
Facebook: https://www.facebook.com/minikiddo.tv
Instagram: https://www.instagram.com/minikiddo

http://www.minikiddo.tv

Çocuklar İçin Masallar - salah satu aplikasi Android terpopuler di kategori Pemutar & Editor Video. Aplikasi mobile jenis ini sangat menyederhanakan kehidupan kita sehari-hari. Aplikasi ini banyak digunakan pada smartphone, tablet dan perangkat lainnya, memiliki khalayak yang cukup luas, dan tersebar hampir di seluruh dunia. Batas usia aplikasi ini Rating 3+. Anda dapat mendownload Çocuklar İçin Masallar untuk Android di Anderbot.com gratis. Anderbot.com - portal multiplatform internasional untuk aplikasi dan game mobile. Download Çocuklar İçin Masallar bebas dari pengembang MiniKiddo dan gunakan dengan senang hati.
Informasi tambahan