World Robot Boxing za Android

Reliance Games
5,0 (4)

Opis

Real Steel World Robot Boxing je akcijska igra u kojoj korisnik igra kao robot kako bi uništio svog protivnika u ringu.

Igra Real Steel World Robot Boxing nastala je prema filmu “Real Steel”. U multiplayeru možete upoznati ogroman broj igrača u rangiranim i redovitim bitkama. To se može nazvati svojevrsnim nastavkom borbi robota prema pravilima boksa. Ova igra ima modernu 3-D grafiku, jednostavne kontrole i izvrsnu animaciju.

Borite se u najvećim rangiranim bitkama među 100 milijuna WRB igrača u uzbudljivim globalnim bitkama za više igrača. Pretvorite legende Atoma, Zeusa i svoje omiljene prvake u moćne robote s 1, 2, 3 i 4 zvjezdice kako biste osvojili velike pobjede u Real Steel World Robot Boxing Leagues protiv Real Steel World turnira. Zauzmite vrh ljestvice, osvojite naslov prvaka, postanite vladajući i najveći prvak Svjetske Robobox lige.

Postanite najbolji od najboljih u naprednoj igri boksa u kojoj divovski roboti zadaju snažne udarce. Oslobodite seriju smrtonosnih udaraca, aperkata i posebnih poteza na svog protivnika da osvojite pojas Svjetskog prvenstva, osvojite trofeje i izbacite svoje prijatelje iz utrke! Na raspolaganju vam je 58 nenadmašnih borbenih vozila, visokih više od 4,5 metara i težine više od 1000 kilograma. Među njima su robotski titani i legende i miljenici obožavatelja kao što su Zeus, Atom, Noisy Boy & Twin Cities. Pokažite svoje prave borbene talente u bitkama za više igrača u stvarnom vremenu zahvaljujući Wi-Fi-ju i Bluetooth-u i uživajte u zasluženoj pobjedi i časti do mile volje!

Značajke boksa robota Real Steel World

• Igrajte karijeru, više igrača i novi način rada Pobjednik uzima sve kako biste postali prvak u svim kategorijama.
  • Stvorite tim svojih omiljenih sportskih robota i borite se s legendama u uzbudljivim arenama i stadionima.
  • Ojačajte svog robota u borbi i nadogradite ga da postane još jači, brži i zliji. Promijenite boju svog robota prema svojoj viziji i zabavite se u lakirnici!
  • Osvojite izazove i hvalite se svojim postignućima u novoj sobi s trofejima.
  • Dominirajte u 11 golemih arena koje pucketaju pod pritiskom ovih opakih napumpanih strojeva.
  • Igrajte službenu Real Steel World Robot Boxing igru temeljenu na poznatom filmu Real Steel. Odaberite svog robota filmskog prvaka inspiriranog nevjerojatnim pobjedama i titulama u ovom popularnom nastavku originalne igre.