Zábavná a velmi efektivní příprava k důležitým zkouškám – maturitě, testům NSZ a přijímačkám na gymnázia.

Aplikace "Zkoušky Hravě!" obsahuje více než 2 000 úloh a 200 výukových lekcí. Zcela zdarma je k dispozici přibližně pětina z nich.

Vzdělávací obsah je vytvořen zkušenými pedagogy a je aktualizován pro rok 2016.

Upozornění:
Aplikace je doplňkem webu www.hrave.cz a je v současné době ve fázi testování. Pokud narazíte na jakýkoli problém, napište nám prosím na info@hrave.cz.

Jaké jsou hlavní výhody přípravy s naší aplikací?

* Všechny typy úloh = Naučíme vás řešit všechny typy úloh, s kterými se u své velké zkoušky setkáte.

* Srozumitelný výklad = Vše, co potřebujete znát, vám vysvětlíme v krátkých a precizně zpracovaných lekcích.

* Motivační herní prvky = Za každý úspěch získáte herní odměnu. Budete tak mít přehled o svém pokroku a motivaci pokračovat dál.

* Příprava s kamarády = Určitě nejste jediní, koho zkouška čeká. Spojte se se svými kamarády a motivujte se navzájem.

* Procvičování i bez internetového připojení = Všechny lekce si můžete stáhnout do svého mobilu či tabletu a procházet je i bez internetového připojení. V offline režimu však nebudete získávat herní odměnu.

—-

Celý obsah je dostupný také na webu www.hrave.cz. Webová verze navíc obsahuje znalostní arénu pro procvičování otázek a eshop, v kterém si můžete zakoupit plný přístup ke všem lekcím.

Pokud již na webu www.hrave.cz máte svůj uživatelský účet, přihlaste se do aplikace pomocí něho. Váš postup a úspěchy se budou automaticky přenášet mezi webovou a mobilní verzí Hravě. Nemáte-li ještě uživatelský účet, můžete si jej na pár dotyků vytvořit.

Zkoušky Hravě – BETA - one of the most popular Android apps in the category Education. Mobile applications of this type really simplify our daily lives. This application is widely used on smartphones, tablets and other devices, has a fairly broad audience, and spread almost all over the world. The age limit of this application 3+. You can free download Zkoušky Hravě – BETA for Android on Anderbot.com. Anderbot.com - international multiplatform portal of mobile applications and games. Download Zkoušky Hravě – BETA free of the developer Educasoft s.r.o. and use with pleasure.
Information
 • License
  Free
 • Requires
  Android 2.2 and up
 • Category
  Education
 • Content Rating
  Rated for 3+
 • Developer
  Educasoft s.r.o.
Ratings and Reviews
5
1 total
5 1
4
3
2
1
Rate this app
Write a Review