Soccer Games: Soccer Stars за Android

Miniclip.com

Описание

Soccer Stars – тече последната минута на мача, противникът има топката … но вие я пресичате!

Страхотен шанс да решите изхода на мача … целите се … удряте … ГОЛ! Soccer Stars включва прост и забавен геймплей и прекрасна физика! Влезте в духа на големия спорт, предизвикайте съперници от цял свят, организирайки онлайн футболни мачове!

Играйте в различни лиги с отбори от различни страни! Участвайте в онлайн мачове с играчи от цял свят или с вашите приятели! Влезте с вашия Facebook акаунт, предизвикайте приятелите си, покажете им какво е истинска футболна легенда и спечелете купата! Между другото, можете да играете с приятел на едно и също устройство офлайн!

Освен това можете да персонализирате Soccer Stars по ваш вкус, като събирате различни отбори! Покажете истинския си стил и защитете спортната чест на вашата страна! Какво чакаш? Всички останали играят Soccer Stars от дълго време! Не пропускайте този шанс да се забавлявате!

Soccer Stars е официално разделен на пет режима с различна трудност, където резултатът от мачовете зависи от всяко постижение. Между другото, разработчиците силно препоръчват да започнете кариера като професионален футболен стратег и голмайстор с „Практика“ и „Бързи мачове“ с компютърни опоненти.

И ако „въведението“ мине гладко, тогава никой няма да се притеснява да проведе 2-3 срещи за рейтинг онлайн, а след това – да стане участник в най-големия турнир с впечатляващ награден фонд. И въпреки че официално има до 5 режима, в действителност геймплеят се повтаря усърдно на всеки 10 минути. Тук са същите кратки мачове до два гола, същото безкрайно търсене на нови противници, същият опит да се предвиди как да се процедира и къде да се търси помощ, било от тактика, било от съдба.