Описание
Pexeso je zábavná paměťová hra pro trénování a zlepšování paměti i soustředění. Hra je velmi oblíbená u dětí, ale i dospělých.

- Hra nabízí 6 obtížností hry dle počtu karet.
- Na výběr jsou dva herní módy.
- Můžete hrát sami nebo až ve čtyřech hráčích.
- Lze hrát proti umělé inteligenci.
- Příjemná originální ručně kreslená grafika.
- Hra obsahuje několik sad karet.
- Půvabná hudba a zvuky.

Jak hrát:
Na začátku hry všechny karty směřují obrázky dolů. Po kliknutí na jednu kartu se karta otočí obrázkem nahoru. Hráč se snaží otočením další karty najít druhou kartu se stejným obrázkem. Pokud mají obě otočené karty stejný obrázek, hráč získá body a obě karty jsou ze hry odstraněny. Nejsou-li obrázky na kartách stejné, karty se samy otočí zpět a hráč hádá znovu. V režimu, kde spolu hraje více hráčů, po neuhodnutí hraje vždy další hráč.
Cílem hry je co nejdříve odhalit všechny dvojice karet.

Pexeso - одна из популярных игр для Android в категории Головоломки. Игры действительно делают нашу жизнь более яркой и интересной. Эта игра активно используется на смартфонах, планшетах, других устройствах, имеет довольно широкую целевую аудиторию и распространена практически по всему миру. Возрастное ограничение этого приложения 3+. На Anderbot.com Вы можете скачать бесплатно Pexeso для Android. Anderbot.com - международная мультиплатформенная площадка мобильных приложений и игр. Скачайте Pexeso бесплатно от разработчика Dreamio Lab и пользуйтесь с удовольствием.
Дополнительная информация
 • Лицензия
  Бесплатно
 • Требуемая версия
  Android 4.0 или более поздняя
 • Категория
  Головоломки
 • Возрастные ограничения
  3+
 • Разработчик
  Dreamio Lab