Zábavná a velmi efektivní příprava k důležitým zkouškám – maturitě, testům NSZ a přijímačkám na gymnázia.

Aplikace "Zkoušky Hravě!" obsahuje více než 2 000 úloh a 200 výukových lekcí. Zcela zdarma je k dispozici přibližně pětina z nich.

Vzdělávací obsah je vytvořen zkušenými pedagogy a je aktualizován pro rok 2016.

Upozornění:
Aplikace je doplňkem webu www.hrave.cz a je v současné době ve fázi testování. Pokud narazíte na jakýkoli problém, napište nám prosím na info@hrave.cz.

Jaké jsou hlavní výhody přípravy s naší aplikací?

* Všechny typy úloh = Naučíme vás řešit všechny typy úloh, s kterými se u své velké zkoušky setkáte.

* Srozumitelný výklad = Vše, co potřebujete znát, vám vysvětlíme v krátkých a precizně zpracovaných lekcích.

* Motivační herní prvky = Za každý úspěch získáte herní odměnu. Budete tak mít přehled o svém pokroku a motivaci pokračovat dál.

* Příprava s kamarády = Určitě nejste jediní, koho zkouška čeká. Spojte se se svými kamarády a motivujte se navzájem.

* Procvičování i bez internetového připojení = Všechny lekce si můžete stáhnout do svého mobilu či tabletu a procházet je i bez internetového připojení. V offline režimu však nebudete získávat herní odměnu.

—-

Celý obsah je dostupný také na webu www.hrave.cz. Webová verze navíc obsahuje znalostní arénu pro procvičování otázek a eshop, v kterém si můžete zakoupit plný přístup ke všem lekcím.

Pokud již na webu www.hrave.cz máte svůj uživatelský účet, přihlaste se do aplikace pomocí něho. Váš postup a úspěchy se budou automaticky přenášet mezi webovou a mobilní verzí Hravě. Nemáte-li ještě uživatelský účet, můžete si jej na pár dotyků vytvořit.

Zkoušky Hravě – BETA - одно из популярных приложений для Android в категории Образование. Мобильные приложения данного плана действительно упрощают нашу повседневную жизнь. Это приложение активно используется на смартфонах, планшетах, других устройствах, имеет довольно широкую целевую аудиторию и распространено практически по всему миру. Возрастное ограничение этого приложения 3+. На Anderbot.com Вы можете скачать бесплатно Zkoušky Hravě – BETA для Android. Anderbot.com - международная мультиплатформенная площадка мобильных приложений и игр. Скачайте Zkoušky Hravě – BETA бесплатно от разработчика Educasoft s.r.o. и пользуйтесь с удовольствием.
Информация
 • Лицензия
  Бесплатно
 • Требуемая версия
  Android 2.2 или более поздняя
 • Категория
  Образование
 • Возрастные ограничения
  3+
 • Разработчик
  Educasoft s.r.o.
Оценки и отзывы
5
Оценок: 1
5 1
4
3
2
1
Оцените приложение
Написать отзыв